QATE

همه چیز درباره انواع روش های متداول جوان سازی و زیبایی

امروزه زیبایی،جذابیت، جوانسازی و استفاده از شیوه های متنوع آن برای اکثر افراد بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است.

فروانی مراکز پوست و مو، لیزر، هایفو، تراپی، و مرتبط به امور زیبایی باعث شده همه ما برای استفاده از این نوع خدمات به اطلاعات دقیق تر و استاندارد تری نیاز داشته باشیم.

همه ما برای بهتر دیده شدن، زیبا و جوان ماندن و در کنار آرامش روحی که از آن حس بدست می آوریم به دنبال مراکز معتبر و متخصصی می گردیم تا جدا از مجری بودن تبلیغات صرف، مشاور و همراه خوبی هم باشند. و با شما از ابتدای راه جوان سازی و زیبایی در کنارتان با تیم و تجهیزاتی به روز گام بردارند تا شما با تکنیک ها، عملیات و روش هایی ساده حس و حال بهتری را لمس کنید …

روش های مرسوم زیبایی و جوان سازی و متداول ترین آن ها را مانند: تزریق ژل – بوتاکس ، لیفت نخی – هایفوتراپی ، لیزر موهای زائد ، تزمیم ریزش مو-prp ، سابسیژن و… عبارتند از:

ژل – بوتاکس:
شاید معروف ترین و متداول ترین روش جوان سازی و بهبود زیبایی تزریق ژل و بوتاکس برای بانوان و آقایان باشد.

بوتاکس از سم باکتری کلستریدیوم(بوتولینوم) تهیه و برای فلج موقت عضلات مد نظر پزشک برای رفع و بهبود چین و چروک ها تزریق می‌شود. تزریق ژل و بوتاکس پرطرفدارترین عمل زیبایی میباشد که بدون نیاز به جراحی انجام می‌شود. امروزه برخی پژوهشگران معتفدند بوتاکس حتی امکان دارد خاصیت ضد سرطانی نیز داشته باشد.

موارد اساسی برای استفاده از بوتاکس:
برای چین و چروک های ناحیه صورت
چین های پنجه کلاغی(چین اطراف چشم) – crows feet
چین های گردن – neck wrinkle
ناحیه چانه
خطوط بالای بینی – rabbit line
خطوط اخم پیشانی و … مورد استفاده قرار می گیرد
اثر بوتاکس اغلب بعد از 5روز ازتزریق نمایان می شود و تا 6ماه پایدار است!

لیفت نخی / thread lift:
لیفت نخی روشی میباشد که با استفاده از نخ نامرئی برای بالا کشیدن پوست و لیفت صورت استفاده می شود و یکی از بهترین و ماندگارترین نتایج جوانسازی و لیفتینگ را داراست.

هایفوتراپی / :hiufutherapy
این روش به عنوان جدید ترین راه و تکنیک لیفتینگ صورت میباشد که بدون درد، بیهوشی وجراحی صورت می گیرد و امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد

لیزر موهای زائد:
برای همه ما مخصوصا بانوان و حتی امروزه آقایان، حذف موهای زائد جسم یک دغدغه است.
اگر قصد خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی را دارید یا اگر جوش ها و موهای زیر پوستی ایجاد شده از این کارها شما را خسته کرده میباشد لیزر و لیزر کردن یک راهکار مناسب و نتیجه بخش است.

اشعه لیزر از موثر ترین و بهترین روش های حذف موهای زائد جسم میباشد که هم تبلیغات زیاد و هم انواع و اقسام اسم ها را از آن می شنویم که از آن کاربرد های مختلف و دستگاه های زیادی هم در بازار موجود هستند.

پیشنهاد دکتر شمس آخرین مدل دستگاه الکساندریت(لیزر الکس) alexandrit است. که خود در مرکز زیبایی وارسته نیز برای مراجعین از آخرین ورژن همین دستگاه استفاده می کند که هم آزمایش خود را پس داده و هم نتایج بهتر و ماندگارتری به دنبال دارد.

راه جوان سازی,ترمیم ریزش مو,جوان سازی و زیبایی

درمان ریزش مو – prp
استفاده از روش prp روش نسبتا جدید میباشد
روشprp – مخفف platelet – rich plasma (پلاسمای غنی شده از پلاکت) است.
پلاکت ها از سلول های خونی و اساسی ترین منبع فاکتورهای رشد سلولی در جسم انسان هستند. این سلول ها در فرآیندهای اساسی مثل انعقاد خون، پاسخ های ایمنی، آنژیوژنز(فرآیند تولید رگ های خونی در بافت ها)، تکثیر سلولی و ترمیم بافت های صدمه دیده در جسم ما نقش دارند.

پلاکت ها با آزاد سازی عوامل رشد در بافت، مقدمات فرآیندهای ترمیمی در آن بافت را موجب می شوند. برای استفاده از این سلول های شگفت انگیز در پزشکی، روش های متعددی مثل capss ،pccs و prp ابداع شده اند که امروز prp شناخته شده تر و پرکاربرد تر از بقیه روش هاست.

سابسیژن – subcision:
به طور ساده سابسیژن روشی کارا و سرپایی میباشد که بیشتر برای درمان و برطرف کردن آثار زخم(اسکار)، آکنه(جوش) و… با استفاده از کانول(سوزن) های ویژه و مخصوصی استفاده می شود. روش کار اینگونه هست که پزشک با استفاده از این کانول ها چسبندگی میان پوست و بافت همبند را آزاد می کند که این باعث بهبود و شفافیت پوست و کیفیت آن می شود.

برای بانوان وآقایان به وجد آمدن از زیبایی شان، حس مستمر خوب به نظر رسیدن و جذابیت ظاهر همواره اساسی بوده و است

مفهوم زیبایی با اینکه تعاریف مختلفی دارد اما با استفاده از روش هایی که در بالا نام برده شد اگر تحت نظر افراد متخصص و در مراکزی حرفه ای و افراد دارای دانش انجام گیرد، نتیجه عمیق و ماندگار هم دریافت می شود.

فروشگاه مارکت سنتر